KONST / Litografier / Litografi 14776269
nr 1477 6269
Litografi
Picasso. Signerad i tryckplåt. Bildmått: 52x65 cm, yttermått inklusive ram: 67x79 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:28:26
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
3.200 kr
3.400 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr